MIELNIK


Sztuka
fryzjerstwa

Fryzjerstwo to dla nas sztuka, dlatego przed przystąpieniem do pracy rozmawiamy z klientem o jego pragnieniach, chęci zmian, a także o obawach.

Staramy się w pełni rozumieć każdego z naszych klientów i spełnić oczekiwania w 100%. Nasza strategia to świadczenie usług fryzjerskich na najwyższym poziomie, dlatego w naszym salonie fryzjerskim w Katowicach posiadamy tylko najlepsze kosmetyki przeznaczone do stylizacji, a nasi styliści stale doskonalą się zawodowo uczestnicząc w warsztatach, targach oraz pokazach, gdzie zdobywają wiedzę na temat najnowszych trendów.

Nasi styliści

Nasi styliści posiadają wieloletnie doświadczenie w branży fryzjerskiej, a ich zawód to ich pasja. Trafiając do naszego salonu fryzjerskiego w centrum Katowic możesz być pewny, że zadbamy o Twój wygląd i dobre samopoczucie. Sprostamy nawet najśmielszym oczekiwaniom, wysłuchamy Twoich potrzeb i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Chcemy współpracować tylko z najlepszymi, dlatego nawiązaliśmy współpracę z marką Schwarzkopf Professional oraz Akademią Berendowicz & Kublin. Salon fryzjerski Mielnik z Katowic – pozwól sobie na chwilę relaksu i odprężenia we wspaniałej atmosferze.

salon fryzjerski Katowice
Maciej Mielnik

Maciej Mielnik

Senior Consultant / Colour Expert

Maciej Mielnik swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w 2003 r. w nowo otwierającej się Akademii Szkoleniowej Berendowicz&Kublin w Katowicach pracując jako fryzjer / stylista. Jego talent został szybko dostrzeżony przez dyrektorów artystycznych Akademii Sławomira Kublina i Beatę Berendowicz i już w 2004 roku rozpoczął pracę jako edukator. Dzięki temu miał możliwość współtworzyć autorskie kolekcje B&K, brać udział w wydarzeniach typu wybory Miss Polonia, Festiwal w Opolu, Taniec z Gwiazdami oraz współpracować z najlepszymi fryzjerami w branży. Przez ostatnie 7 lat pracował jako stylista / menadżer w jednej z najbardziej znanych marek fryzjerskich w Londynie. Rozwijając swój talent fryzjerski oraz umiejetności jako menadżer, zawsze chciał powrócić do Polski, by otworzyć swój własny salon. 

Dominika Mielnik

Będąc w Londynie podjęłam pracę w salonie fryzjerskim Headmasters na stanowisku recepcjonistki. Praca z ludźmi i obcowanie z modą sprawiają mi ogromną radość. Najważniejsze dla mnie to miła i przyjemna atmosfera w pracy. Uważam, że zarówno dla pracowników jak i klientów jest to bardzo ważne. Zawsze daję z siebie 110% aby nasi klienci oraz osoby w zespole czuli się wyjątkowo. Moje motto: ''Szczęście nie jest celem, lecz drogą życia.''

Dominika Mielnik
Mielnik Katowice

Karina

Recepcja / Manager

Jestem uśmiechniętą, komunikatywną osobą. Lubię kontakt z ludźmi. Uważana jestem za osobę odpowiedzialną z poczuciem humoru. Moją przygodę z recepcją rozpoczęłam pracując w hotelu. W pracy cenię sobie dobrą atmosferę i zgrany zespół. Wierzę, że praca w zespole, który się lubi, jest bardzo produktywna i efektywna.

Izabella

Team Designer / Technik Konsultant

Przygodę z fryzjerstwem zaczęłam w 2005 roku. Od najmłodszych lat wiedziałam że fryzjerstwo to moja pasja. Potrafię wysłuchać oczekiwań klienta  i dobrać odpowiednią stylizację. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Lubię ponadczasową klasykę. Specjalizuję się również w upięciach. Nieustannie się rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje aby móc sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Na co dzień spełniona i szczęśliwa mama oraz żona
 

Izabella
Angelika

Angelika

Consultant / Technik Konsultant

Fryzjerstwem zajmuję się od 10 lat przygoda ta zaczęła się bardzo szybko i dynamicznie rozwijam tę pasję. Na co dzień zajmuję się stylizacją włosów a prywatnie jestem szczęśliwą mamą i kobietą. Po za salonowymi podbojami, stylizuję włosy również na potrzeby produkcji filmowych, pokazów mody oraz innych sesji fotograficznych. Moim konikiem są upięcia okolicznościowe natomiast koloryzacje i cięcia również przynoszą mi wiele satysfakcji. Największą nagrodą dla mnie jest szczery uśmiech zadowolonych klientów.

 

Daria

Designer/ Starszy Technik

Fryzjerstwo jest moją fascynacją od dziecka, pracuje w zawodzie od 9 lat. W swojej pracy cenię sobie indywidualne podejście do klienta i ciągły rozwój. Jestem pasjonatką sztuki fryzjerstwa, uwielbiam efekt końcowy swojej pracy i dla niego jestem skłonna dużo poświęcić, moimi cechami jako stylisty są: pracowitość, dokładność, otwartość na ludzi oraz artystyczna dusza.

 

Mielnik Katowice
fryzjer centrum Katowic

Dorota

Senior Stylist/ Technik

Fryzjerstwo to magia! Czarujące jest to, że można człowieka zmienić w przeciągu kilkunastu chwil, wydobyć piękno i podkreślić jego niepowtarzalne cechy. Pracuję w tym pięknym zawodzie od kilkunastu lat i bardzo lubię strzyżenia, ale też różne techniki koloryzacji nie są mi obce. Chętnie wysłucham Waszych oczekiwań jak również przedstawię swoją propozycję. Jestem kobietą spełnioną, ale w dalszym ciągu marzę.

Jagoda

Senior Stylist/ Technik

Z uśmiechem witam każdy dzień, ponieważ najważniejsze dla mnie jest spełnienie się moich marzeń. Jednym z nich, od najmłodszych lat, była możliwość pracy we fryzjerstwie. Od 6 lat czuje się spełniona, gdyż jestem pasjonatka w swym fachu. Bardzo ważnym aspektem jest możliwość rozwoju,za czym idzie zadowolenia moich klientów, poprzez dbanie o ich wizerunek, bo każdy klient jest dla mnie wyjątkowy. W wolnych chwilach przeglądam nowinki w trendach lubię podróże oraz sport

fryzjer centrum Katowic
dobry fryzjer Katowice

Adrian

Asystent fryzjera

Fryzjerstwo zawsze było w środku mnie, lecz historię z fryzjerstwem rozpocząłem dopiero będąc w szkole zawodowej, potrafię wykazać się kreatywnością w wykonywaniu fryzur oraz skupiam się w 100% na swojej pracy z klientem. Praca daje mi ogromną satysfakcję i wielką szansę na stanie się lepszym fryzjerem niż dotychczas, ważne jest dla mnie również aby klienci którzy przyszli na umówioną wizytę, wyszli z salonu z uśmiechem na twarzy.

Salon Fryzjerski MIELNIK

Salon Fryzjerski MIELNIK

Staromiejska 6    40-013 Katowice
pn.- pt.: 9-21  •  sob.: 8-16
+48 (32) 205 20 33 • salonmielnikinfo@gmail.com