MIELNIK


Sztuka
fryzjerstwa

Fryzjerstwo to dla nas sztuka, dlatego przed przystąpieniem do pracy rozmawiamy z klientem o jego pragnieniach, chęci zmian, a także o obawach.

Staramy się w pełni rozumieć każdego z naszych klientów i spełnić oczekiwania w 100%. Nasza strategia to świadczenie usług fryzjerskich na najwyższym poziomie, dlatego w naszym salonie fryzjerskim w Katowicach posiadamy tylko najlepsze kosmetyki przeznaczone do stylizacji, a nasi styliści stale doskonalą się zawodowo uczestnicząc w warsztatach, targach oraz pokazach, gdzie zdobywają wiedzę na temat najnowszych trendów.

Nasi styliści

Nasi styliści posiadają wieloletnie doświadczenie w branży fryzjerskiej, a ich zawód to ich pasja. Trafiając do naszego salonu fryzjerskiego w centrum Katowic możesz być pewny, że zadbamy o Twój wygląd i dobre samopoczucie. Sprostamy nawet najśmielszym oczekiwaniom, wysłuchamy Twoich potrzeb i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Chcemy współpracować tylko z najlepszymi, dlatego nawiązaliśmy współpracę z marką Schwarzkopf Professional oraz Akademią Berendowicz & Kublin. Salon fryzjerski Mielnik z Katowic – pozwól sobie na chwilę relaksu i odprężenia we wspaniałej atmosferze.

SALON FRYZJERSKI Maciej Mielnik
Maciej Mielnik

Maciej Mielnik

Consultant / Colour Expert

Maciej Mielnik swoją przygodę z fryzjerstwem rozpoczął w 2003 r. w nowo otwierającej się Akademii Szkoleniowej Berendowicz&Kublin w Katowicach pracując jako fryzjer / stylista. Jego talent został szybko dostrzeżony przez dyrektorów artystycznych Akademii Sławomira Kublina i Beatę Berendowicz i już w 2004 roku rozpoczął pracę jako edukator. Dzięki temu miał możliwość współtworzyć autorskie kolekcje B&K, brać udział w wydarzeniach typu wybory Miss Polonia, Festiwal w Opolu, Taniec z Gwiazdami oraz współpracować z najlepszymi fryzjerami w branży. Przez ostatnie 7 lat pracował jako stylista / menadżer w jednej z najbardziej znanych marek fryzjerskich w Londynie. Rozwijając swój talent fryzjerski oraz umiejetności jako menadżer, zawsze chciał powrócić do Polski, by otworzyć swój własny salon. 

Dominika Mielnik

Będąc w Londynie podjęłam pracę w salonie fryzjerskim Headmasters na stanowisku recepcjonistki. Praca z ludźmi i obcowanie z modą sprawiają mi ogromną radość. Najważniejsze dla mnie to miła i przyjemna atmosfera w pracy. Uważam, że zarówno dla pracowników jak i klientów jest to bardzo ważne. Zawsze daję z siebie 110% aby nasi klienci oraz osoby w zespole czuli się wyjątkowo. Moje motto: ''Szczęście nie jest celem, lecz drogą życia.''

Dominika Mielnik
Barbara

Barbara

Jestem pogodną i wesołą osobą uwielbiającą pracę i kontakt z ludźmi. W pracy recepcjonistki najważniejsze jest stworzenie przyjaznej i fajnej atmosfery już od samego wejścia, dlatego wierzę, że szczery i serdeczny uśmiech na "Dzień dobry" sprawi, że będziecie chcieli tu wracać. W pracy cenię sobie profesjonalizm, dlatego w pełni się w nią angażuje i zawsze na pierwszym miejscu stawiam zadowolenie klienta. Jestem cierpliwa, opanowana i pozytywnie nastawiona, dzięki czemu wykonuje swoją pracę na najwyższym poziomie. 

Sandra

Master Hair Designer / Technik Konsultant

Fryzjerstwem zajmuję się od pięciu lat. Już od pierwszych dni styczności z tym zawodem poczułam chęć rozwoju. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Chcę, by każdy kto odda swe włosy w moje dłonie wyszedł usatysfakcjonowany z otrzymanej przeze mnie usługi. Jestem kreatywna oraz angażuję swoją wyobraźnię w to czym się zajmuję. Specjalizuję się w upięciach włosów lecz również z wielką przyjemnością wykonuję pozostałe usługi, jak koloryzacja czy strzyżenie. Lubię luźny styl jak i niebanalną elegancję, dynamikę i szaleństwo, czy też uroczą subtelność. To klient decyduje jak jego włosy ulegną zmianie.

Sandra
Izabella

Izabella

Master Hair Designer/ Starszy technik

Przygodę z fryzjerstwem zaczęłam w 2005 roku. Od najmłodszych lat wiedziałam że fryzjerstwo to moja pasja. Potrafię wysłuchać oczekiwań klienta  i dobrać odpowiednią stylizację. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Lubię ponadczasową klasykę. Specjalizuję się również w upięciach. Nieustannie się rozwijam i podnoszę swoje kwalifikacje aby móc sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Na co dzień spełniona i szczęśliwa mama oraz żona
 

Angelika

Master Hair Designer / Starszy technik

Fryzjerstwem zajmuję się od 10 lat przygoda ta zaczęła się bardzo szybko i dynamicznie rozwijam tę pasję. Na co dzień zajmuję się stylizacją włosów a prywatnie jestem szczęśliwą mamą i kobietą. Po za salonowymi podbojami, stylizuję włosy również na potrzeby produkcji filmowych, pokazów mody oraz innych sesji fotograficznych. Moim konikiem są upięcia okolicznościowe natomiast koloryzacje i cięcia również przynoszą mi wiele satysfakcji. Największą nagrodą dla mnie jest szczery uśmiech zadowolonych klientów.

 

Angelika
salon fryzjerski Katowice

Daria

Technik/ Senior Stylist

Odkąd pamiętam marzyłam aby zostać fryzjerką, zawsze interesowała mnie stylizacja włosów. Moją prawdziwą przygodę z fryzjerstwem zaczęłam w 2011 roku rozpoczynając wówczas praktykę fryzjerską, następnie zdobywając dyplom czeladniczy. Fryzjerstwo jest moją pasją, dzięki temu nieustannie się rozwijam aby móc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, potrafię wysłuchać i doradzić. Wykonuję swoją pracę z największą dbałością o szczegóły.

 

Salon Fryzjerski MIELNIK

Salon Fryzjerski MIELNIK

Staromiejska 6    40-013 Katowice
pn.- pt.: 9-21  •  sob.: 8-16
+48 (32) 205 20 33 • salonmielnikinfo@gmail.com